وبسایت در حال بروزرسانی می باشد. از شکیبایی شما سپاسگزاریم.

#سبد خرید(0)

مهرخواه

شرکت تولیدی صنعتی مهرخواه در سال 1361 با مسئولیت محدود با وظیفه تزریق و مجموعه سازی قطعات پلیمری توسط گروه صنعتی مهر تاسیس گردید.این شرکت یکی از تولیدکنندگان پیشرو در زمینه تزریق و مجموعه سازی قطعات پلیمری در ایران است که هم اکنون در زمینی به مساحت 90000 مترمربع دارای 8 سوله تولید ، مونتاژ ، خط رنگ و انبار ، 2 لابراتور و آزمایشگاه قطعات ، 2 ساختمان مدیریت و فنی مهندسی می باشد.

10 خط تولید مجزا از قابلیت های سالن های تولید و مونتاز میباشد که این خطوط  دارای 40 دستگاه تزریق با ظرفیت های متفاوت از 500 تا 3200 تن ، 8 دستگاه کانوایر مونتاز ، ، دستگاههای جوش اولتراسونیک و صفحه گرم میباشد. افتتاح خط رنگ پیشرفته قطعات پلیمری شرکت مهرخواه در سال 90 توانایی این شرکت را در تولید مجموعه قطعات رنگی افزایش داده و سهم بازار بیشتری از قطعات پلیمری صنعت خودرور را در سبد محصولات شرکت مهرخواه جای داد .

شرکت مهرخواه هم اکنون یکی از تامین کنندگان مهم در زنجیره تامین شرکته ای خودرو ساز (OEM)  مانند ایران خودرو، سایپا و پارس خودرور میباشد که در سبد محصولانت خود مجموعه قطعاتی مانند داشبورد خودروهای 206 ، پراید و سپر خودروهای 206 ، پراید ، سمند ار جای داده است و در این مدت سعی نموده تا با همکاری شرکتهای ایساکو و سایپا یدک بتواند قطعات و مجموعه محصولات با کیفیت با لا را به بازار قطعات یدکی (Am)برساند.