درباره ما

{Alt}

فروشگاه قطعات یدکی خودرو صحت بخش از سال 1365 در خیابان کوشش (گاراژدارها) مشهد با عرضه قطعات بدنه پیکان و هیلمن فعالیت خود را آغاز نمود و در سال 1368 به خیابان امام رضا (ع) انتقال یافت. با گذشت سالیان و افزایش تقاضای بازار در دهه 70، ضمن عقد قرارداد با برترین تولید کنندگان لوازم یدکی خودرو در کشور نسبت به توزیع رایگان قطعات خودرو به فروشگاه های قطعات یدکی در سراسر شهر مشهد اقدام نمود.


در دهۀ 80، این مجموعه ضمن حفظ ارائه خدمات خرده فروشی در فروشگاه خیابان امام رضا، با توسعه انبار مرکز پخش در محدودۀ غرب شهر مشهد ضمن تکمیل تنوع سبد کالا، ظرفیت ارائه خدمات و توزیع کالای عمده را در دستور کار قرار داده و عرضه کالا به به سراسر استانهای خراسان رضوی، خراسان شمالی و خراسان جنوبی را آغاز نمود.


در دهۀ 90، ارائه خدمات ارسال جزئی قطعات به سراسر نقاط شهر مشهد و تکمیل سبد کالای مجموعه در دستور کار قرار گرفت و قطعات خودروهای گروه ایران خودرو و سایپا در شاخه قطعات پلیمری، فلزی، کامپوزیت و شامل انواع چراغ، آینه، سپر و به طور کلی قطعات بدنه و متعلقات بدنه خودرو در مجموعه موجود شد. همچنین سنگ بنای فروشگاه اینترنتی صحت بخش در این سال ها نهادینه شد.


هم اکنون، بازرگانی قطعات خودرو صحت بخش با ارائه انواع قطعات خودرو از برترین برند های تولید و توزیع قطعات خودرو به صورت کلی و جزئی به سراسر کشور پرداخته و با توسعه وبسایت فروشگاه آنلاین، گامی دیگر در راستای تحقق آرمان های خود برای جلب رضایت مشتریان گرامی به منظور عرضۀ کالا با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت برداشته است.

 

مدیر ۱۴۰۱/۰۷/۲۸