بسته‌بندی و ارسال سفارشات

{Alt}

بازرگانی قطعات خودرو صحت بخش با ارائه انواع قطعات خودرو از برترین برند های تولید و توزیع قطعات خودرو به صورت کلی و جزئی به سراسر کشور پرداخته و با توسعه وبسایت فروشگاه آنلاین، گامی دیگر در راستای تحقق آرمان های خود برای جلب رضایت مشتریان گرامی به منظور عرضۀ کالا با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت برداشته است.

 

بسته‌بندی سفارشات

تمامی سفارشات در اولین روز کاری جهت آماده سازی به انبار ارسال شده و پس از بررسی شرایط کالا و اطمینان از سلامت آن، به‌طور کاملاً ایمن و حرفه‌ای و به‌صورت رایگان بسته‌بندی می‌گردد که موجب تحویل کالا در هر نقطۀ کشور با سلامت کامل و بدون جزئی‌ترین آسیب می‌گردد.

 

نمونه بسته ارسالی

 

شیوه‌های ارسال

 

  • پست پیشتاز

ارسال مرسوله توسط پست پیشتاز تا سقف 25 کیلوگرم و 120 سانتی متر طول بوده و تعرفه های پستی بر اساس تعرفه های ارائه شده توسط شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران به صورت خودکار محاسبه می گردد.

برای ارسال سبد توسط پست پیشتاز بهتر است به چند نکته توجه داشته باشید :

  1. تحویل بسته به پست توسط بازرگانی صحت بخش انجام شده و سلامت محصول پیش از ارسال بررسی می گردد.
  2. تمامی تعرفه ها بر اساس نرخ اعلام شده توسط شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران محاسبه شده و بازرگانی صحت بخش هیچگونه دخل و تصرفی در نرخ اعلامی ندارد.
  3. مرسولات پستی در شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران تا سقف وزن 20 کیلوگرم و طول 120 سانتی متر پذیرفته می شوند؛ لذا جهت ارسال کالاهایی مانند سپر که طولی بیشتر از 120 سانتی متر دارند بهتر است از روش های ارسال باربری و یا تیپاکس بهره مند شوید.
  4. در صورت عدم حضور تحویل گیرنده و مرجوعی مرسوله به فرستنده، مشتری موظف است با هماهنگی بازرگانی صحت بخش نسبت به درخواست ارسال مجدد کالا و پرداخت مجدد هزینۀ ارسال اقدام نماید.
  5. به منظور سهولت در ارسال سبد های خرید و جلوگیری از آسیب به کالای ارسال شده بر اثر سنگینی بسته ها، ممکن است یک سبد در قالب یک یا چند بسته ارسال شود و در صورت وجود ما به التفاوت در هزینه ارسال، کلیه مسئولیت مالی به عهدۀ بازرگانی صحت بخش می باشد.

 

  • تیپاکس (پرداخت کرایه در محل)

ارسال سبد کالا به مرکز پذیرش تیپاکس به صورت رایگان و به عهدۀ بازرگانی صحت بخش بوده و بسته بندی مرسولات جهت صرفه اقتصادی توسط فرستنده انجام می پذیرد. سلامت مرسولات پیش از ارسال توسط بازرگانی صحت بخش بررسی شده و پس از ارسال بسته، کد رهگیری برای گیرنده ارسال می گردد.

پذیرش مرسولات در مجموعه تیپاکس بدون محدودیت وزن و حجم می باشد اما تعرفه های ارسال توسط تیپاکس به صورت وزنی/حجمی محاسبه می گردد که با این صورت ممکن است در صورت وجود مرسولات سنگین و حجیم هزینۀ بالایی به همراه داشته باشد.

تحویل بسته در محل سکونت گیرنده توسط مجموعۀ تیپاکس انجام شده و بهاء آن به صورت "پس کرایه" می باشد.

ارسال تا درب پلاک توسط نمایندۀ تیپاکس مقصد تنها درصورت استقرار محل سکونت گیرنده در محدودۀ شهری بوده و درصورت سکونت در محدودۀ خارج از شهر یا روستاهای اطراف شهر، گیرندۀ محترم موظف به دریافت مرسولۀ خود از محل نمایندگی تیپاکس مقصد می‌باشد.

درصورت مراجعۀ مأمور توزیع تیپاکس برای سه مرتبه و عدم حضور گیرنده در محل، مرسوله پس از 24 ساعت به نمایندگی مبدأ برگشت داده می‌شود و هزینه ارسال و مرجوع کالا به عهدۀ خریدار محترم است.

 

 

درصورت نیاز به هرگونه مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ذیل تماس حاصل فرمائید.

مرکز توزیع محصولات : 05136659222

پشتیبانی : 09919005605

 

مدیر ۱۴۰۳/۰۲/۰۲